Minecraft Comes Alive Modu

Minecraft hiçbir şekilde ana karakteri olan bir pembe dizi olabilirdi Ama eğer olmassa ? Minecraft Alive yepyeni bir şekilde köylüler ile etkileşime hangi bir RPG içine, tek ve çok oyunculu hem Minecraft deneyimi döner derece ayrıntılı bir mod gelir.

MCA2-625x342

Köylüler insanlar gibi hareket edebilirler cinsiyetsiz olan köylülerin yerini erkekler yada kadınlar yerini almıştır . Sen, seni takip etmelerini istersen, sohbet et iyiliklerini sor ve romantik olmaya çalış.Farklı şekillerde onlarla etkileşim kurabilirsin!!

Sen köylüler ile (iyi ya da kötü) ilişkiler inşa edebilirsin.

Eğer yeterince ilişki yüksek olsun eğer köylüler ile  evlenebilirsin. hatta işi pişirerek  çocuk sahibi bile olabilirsin. tek oyuncu ve varsa arkadaşın, (diğer oyuncular) evlenebilir ve onlarla çocuk yapabilir!!

köylüler ile kötü bir ilişlki olmasını istemem… Dikkatli olun!

61f3e5e8e978e4b102bb88cbfcc4d5fe

Hardcore modu çok gizli bir özellik kazandırır. mod oyna ve ne olduğunu bul! Eğer SIMS gibi oyunlar ve diğer yaşam simülatörleri, ya da sadece gerçekten insanlarla ilişkileri geliştirmek gibi bir hayranı iseniz, bu mod yüklemeniz gerekir. Ve en iyi parçası Eğer unmodded Minecraft geldiğince hala köylüler ile etkileşime girilebiliyor! Ticaret ve diğer etkileşimler hala normal çalışır.

Comes Alive mod 1.6 – 1.7 – 1.8  versiyonları indirindir

Hakkında NecatiGZL

Bunlarıda Dene

Minecraft MadPack Mod Paketi

Minecraft MadPack MadPack modu hayatta kalma ve teknoloji konulu bir mod paketidir. Paket çok zordur ve …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir