En iyi Minecraft Server Kiralama Sitesi ServerKurma.com

Türkiyenin ilk ve tamamen yerli Minecraft Server Kiralama – Hosting firması ServerKurma.COM’dan Minecraft Server kiralama hizmeti

Neden Minecraft Server kiralama için ServerKurma.COM?

ServerKurma.COM olarak hem oyunlarla hem de kodlarla arası iyi, tecrübeli bir ekibiz. Serverlarınız da ne olması gerektiğini ve bu istekleri nasıl karşılayabileceğimizi çok iyi biliyoruz. Minecraft Server kiralama yaptıktan sonra Kullanıcı dostu programlarımız ve sürekli ulaşabileceğiniz teknik destek hizmetimizle sizlerin yanındayız.

Akıcı Minecraft Oyunu

ServerKurma.COM olarak serverlarımızın lokasyonu; en düşük ping odağı ile seçilmiştir. Türkiye dahilinde en düşük ping garantisi veriyoruz.
Serverlarımızın donanımı gereksinimlere dayalı dizayn edilmiş olup bir serverda gereken herşey dahil edilip, Minecraft Server kiralama için gerekmeyen şeyler çıkartılarak en iyi şekilde hazırlanmıştır.

Minecraft Serverınızı Kolay Ayarlama

Minecraft server aldıktan sonra serverınız anında kullanıma hazır şekilde teslim edilmektedir. Derhal serverınıza girip kolayca oynayabilirsiniz. Serverınızın ayarlarını değiştirmek, plugin ve mod kurulumu yapmak, versiyon değiştirmek için ise müşteri panelimiz hizmetinizdedir. Eğer bunları nasıl yaparım diye düşünüyorsanız dert etmeyin hemen Minecraft server ayarları sayfasını ziyaret edin ve gerekli tüm ayarların detaylı anlatımlarını okuyabilir ve kolayca tüm minecraft server ayarlarını yapabilirsiniz.

Profesyonel Minecraft Web Konsol Paneli

Tamamen ServerKurma.COM bünyesinde hazırlanmış olan Minecraft Server özel panelimiz ile dosyaları karıştırmaya, şunu silip bunu yapıştırmaya son! Her şey bir kaç tıkla çözülebilir! Daha kısa sürede daha fazla şeyi kolayca değiştirebilir ve ayarlayabilirsiniz. Minecraft Server kiralama işleminin ardından sizi en hızlı şekilde istediğiniz servera kavuşturmak bizim için önemli. Ne kadar hızlı ayarlarsanız, o kadar çok oyununuzu oynayabilirsiniz!

Her Daim Minecraft Desteği

ServerKurma.COM olarak biliyoruz ki server yönetmek kolay bir iş değildir. Bu konuda işinizi kolaylaştırmak için tecrübeli teknik destek ve Minecraft server ayarları hakkındaki rehberlerimiz ile sizin yanınızdayız. Aklınıza gelen soruları da sorabilmeniz için Minecraft server kiralama forumumuz https://serverkurma.com/forum/kategori/minecraft-server-kiralama-alma-forum/ ve facebook sayfamızla sorularınızı cevaplamak için hazırız.

Yüksek Performans Uygun Fiyat

ServerKurma.COM olarak paranızın değerini iyi biliyoruz. Bu nedenle serverlarımız Minecraft açısından fiyat şişiren gereksiz özellikler barındırmaz. Minecraft serverınızdan daha fazla şeyi istediğiniz gibi yapabilin diye sürekli yazılı ve görüntülü rehberler hazırlıyoruz. Sürekli aktif profesyonel minecraft desteğimiz ise her an oluşabilecek sıkıntılarda size yardımcı olmaya hazır.

Hakkında Admin

Bunlarıda Dene

Minecraft Bedava Server Kurma

Minecraft bedava server Merhaba minecraftdunyan takipçileri bugün sizlere nasıl arkadaşlarınızla online bir şekilde hamachisiz servere …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir